Aktualności

WAŻNE!

Zarząd JFPK Sp. z o.o. pragnie poinformować, że biuro spółki w dniu 10 listopada 2014 roku (poniedziałek) będzie nieczynne. Przepraszamy za utrudnienia.
więcej

Giełda Produktów Finansowych JEREMIE - Poznań, 04.11.2014

Już 4 listopada 2014 roku, w Hotelu Mercure Poznań Centrum, ul. Franklina Roosevelta 20 w Poznaniu odbędzie się „Giełda produktów finansowych – Inicjatywa JEREMIE – preferencyjne finansowanie działalności przedsiębiorstw ze środków Unii Europejskiej w województwie wielkopolskim”. Na spotkanie zapraszają Marszałek Województwa Wielkopolskiego oraz Bank Gospodarstwa Krajowego jako Menadżer Funduszu Powierniczego JEREMIE Województwa Wielkopolskiego, realizujący na terenie województwa wielkopolskiego inicjatywę JEREMIE.
więcej

"Przedsiębiorcza Szkoła Przetrwania" oceniona pozytywnie

Jarociński Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o. ma kolejną garść dobrych informacji dla przedsiębiorczych mieszkańców powiatu jarocińskiego. We wrześniu tego roku, zaakceptowany został wniosek naszej spółki przez organizację Lider Zielonej Wielkopolski z siedzibą w Środzie Wielkopolskiej.
więcej

Centrum na miarę XXI wieku

Nasza spółka ogłosiła przetarg na przebudowę budynku dworca autobusowego po byłym PKS-ie. W tym miejscu powstanie nowoczesne Centrum Obsługi Mieszkańca.
więcej

Godziny funkcjonowania 26 września (piątek)

Szanowni Państwo,

W związku z organizowanym przez nas Jarocińskim Dniem Przedsiębiorczości pragniemy poinformować, że 26 września (piątek) nasza siedziba otwarta będzie do godziny 10.30. Jednak proszę się nie martwić! Po godzinie 11.00 nasi specjaliści będą dostępni dla wszystkich mieszkańców w Ratuszu w Jarocinie. Na stoisku JFPK będzie można załatwić wszystkie formalności.
więcej

Jarociński Dzień Przedsiębiorczości 2014

Zapraszamy na I Jarociński Dzień Przedsiębiorczości, który odbędzie się już 26 września w Ratuszu w Jarocinie. Startujemy o godzinie 12.30. Nie ważne czy jesteś rekinem biznesu, czy dopiero myślisz o własnej działalności. Na pewno znajdziesz coś dla siebie.
więcej

JEREMIE w Rokosowie

7 i 8 czerwca w Rokosowie miała miejsce wyjątkowa impreza "KONIE I POWOZY". Wszyscy goście mogli zapoznać się przy okazji z ofertą naszego funduszu. Wszystko dzięki zorganizowanemu MIASTECZKU JEREMIE.
więcej

Miasteczko JEREMIE w Rokosowie

W trakcie "Konie i powozy w Rokosowie" 7 i 8 czerwca zorganizowane zostanie miasteczko JEREMIE, w którym będzie można zapoznać się z ofertą pośredników finansowych wspierających przedsiębiorców w ramach Inicjatywy JEREMIE. Oczywiście nasz fundusz również będzie obecny. Zapraszamy
więcej

Bezpłatne szkolenia z KIP-u!

Fundacja Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości zaprasza do wzięcia udziału w bezpłatnych szkoleniach językowych lub komputerowych w ramach projektu pn. „Podnieś kompetencje – osiągnij sukces!”
więcej