Aktualności

O mikropożyczkach w Gostyniu

27 lutego w siedzibie Stowarzyszenia Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego odbyło się spotkanie dotyczące możliwości wspierania i promocji przedsiębiorczości poprzez udzielanie mikropożyczek dla osób pragnących rozpocząć swoją działalność gospodarczą. Organizatorem spotkania była Unia Gospodarcza Regionu Śremskiego.
więcej

Kolejne spotkanie z przedsiębiorcami za nami!

Tym razem o korzyściach płynących z Inicjatywy JEREMIE oraz wspólnego zabezpieczania transakcji kredytowych przez JFPK Sp. z o.o. oraz SFPK Sp. z o.o. rozmawialiśmy z kilkunastoma przedsiębiorcami z terenu gminy Żerków.
więcej

Spotkanie dotyczące JEREMIE już 30 stycznia w Żerkowie.

Powiatowy Bank Spółdzielczy we Wrześni Oddział w Żerkowie, Jarociński Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o. w Jarocinie, Samorządowy Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o. w Gostyniu, Burmistrz Jarocina oraz Burmistrz Miasta i Gminy Żerków mają przyjemność zaprosić na spotkanie pn.
Korzyści wynikające ze wspólnego zabezpieczania transakcji kredytowych przez JFPK Sp. z o.o. oraz SFPK Sp. z o.o. w ramach inicjatywy JEREMIE.
więcej

Spotkanie z przedsiębiorcami w Jarocinie

O korzyściach wynikających ze wspólnego zabezpieczania transakcji kredytowych przez JFPK Sp. z o.o. oraz SFPK Sp. z o.o. w ramach inicjatywy JEREMIE rozmawialiśmy z wielkopolskimi przedsiębiorcami podczas zorganizowanej 7 stycznia w Jarocinie konferencji.
więcej

Jak być świadomym użytkownikiem Internetu?

Powszechność Internetu oraz korzystanie z jego usług jest coraz bardziej związane z naszym życiem. Jednocześnie rola Internetu w prowadzeniu działalności gospodarczej wzrasta. Małe i średnie przedsiębiorstwa, które aktywnie wykorzystują narzędzia internetowe są w stanie szybciej zwiększyć przychody i zatrudnienie oraz uzyskać większy zasięg działania i poziom eksportu.
więcej