Aktualności

Mobilny Punkt Informacyjny w Jarocinie

Mobilny Punkt Informacyjny pojawi się w Jarocinie 20 lutego 2017 roku. Z konsultacji będzie można skorzystać w godz. od 8.00 do 10.30 w siedzibie Starostwa Powiatowego.
więcej

Alternatywne połączenie z obwodnicą

Władze gminy Jarocin planują budowę kolejnego łącznika dróg. Tym razem samorządowcy chcą udrożnić ruch w mieście poprzez połączenie odcinka drogi od skrzyżowania ul. Wojska Polskiego z ul. Śródmiejską do projektowanego węzła obwodnicy Jarocina.
więcej

WAŻNE!

Zarząd JFPK Sp. z o.o. pragnie poinformować, że biuro spółki w dniu 10 listopada 2014 roku (poniedziałek) będzie nieczynne. Przepraszamy za utrudnienia.
więcej

Giełda Produktów Finansowych JEREMIE - Poznań, 04.11.2014

Już 4 listopada 2014 roku, w Hotelu Mercure Poznań Centrum, ul. Franklina Roosevelta 20 w Poznaniu odbędzie się „Giełda produktów finansowych – Inicjatywa JEREMIE – preferencyjne finansowanie działalności przedsiębiorstw ze środków Unii Europejskiej w województwie wielkopolskim”. Na spotkanie zapraszają Marszałek Województwa Wielkopolskiego oraz Bank Gospodarstwa Krajowego jako Menadżer Funduszu Powierniczego JEREMIE Województwa Wielkopolskiego, realizujący na terenie województwa wielkopolskiego inicjatywę JEREMIE.
więcej

"Przedsiębiorcza Szkoła Przetrwania" oceniona pozytywnie

Jarociński Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o. ma kolejną garść dobrych informacji dla przedsiębiorczych mieszkańców powiatu jarocińskiego. We wrześniu tego roku, zaakceptowany został wniosek naszej spółki przez organizację Lider Zielonej Wielkopolski z siedzibą w Środzie Wielkopolskiej.
więcej

Centrum na miarę XXI wieku

Nasza spółka ogłosiła przetarg na przebudowę budynku dworca autobusowego po byłym PKS-ie. W tym miejscu powstanie nowoczesne Centrum Obsługi Mieszkańca.
więcej