Aktualności

Miasteczko JEREMIE w Rokosowie

W trakcie "Konie i powozy w Rokosowie" 7 i 8 czerwca zorganizowane zostanie miasteczko JEREMIE, w którym będzie można zapoznać się z ofertą pośredników finansowych wspierających przedsiębiorców w ramach Inicjatywy JEREMIE. Oczywiście nasz fundusz również będzie obecny. Zapraszamy
więcej

Bezpłatne szkolenia z KIP-u!

Fundacja Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości zaprasza do wzięcia udziału w bezpłatnych szkoleniach językowych lub komputerowych w ramach projektu pn. „Podnieś kompetencje – osiągnij sukces!”
więcej

O mikropożyczkach w Gostyniu

27 lutego w siedzibie Stowarzyszenia Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego odbyło się spotkanie dotyczące możliwości wspierania i promocji przedsiębiorczości poprzez udzielanie mikropożyczek dla osób pragnących rozpocząć swoją działalność gospodarczą. Organizatorem spotkania była Unia Gospodarcza Regionu Śremskiego.
więcej

Kolejne spotkanie z przedsiębiorcami za nami!

Tym razem o korzyściach płynących z Inicjatywy JEREMIE oraz wspólnego zabezpieczania transakcji kredytowych przez JFPK Sp. z o.o. oraz SFPK Sp. z o.o. rozmawialiśmy z kilkunastoma przedsiębiorcami z terenu gminy Żerków.
więcej