Aktualności

Godziny funkcjonowania 26 września (piątek)

Szanowni Państwo,

W związku z organizowanym przez nas Jarocińskim Dniem Przedsiębiorczości pragniemy poinformować, że 26 września (piątek) nasza siedziba otwarta będzie do godziny 10.30. Jednak proszę się nie martwić! Po godzinie 11.00 nasi specjaliści będą dostępni dla wszystkich mieszkańców w Ratuszu w Jarocinie. Na stoisku JFPK będzie można załatwić wszystkie formalności.
więcej

Jarociński Dzień Przedsiębiorczości 2014

Zapraszamy na I Jarociński Dzień Przedsiębiorczości, który odbędzie się już 26 września w Ratuszu w Jarocinie. Startujemy o godzinie 12.30. Nie ważne czy jesteś rekinem biznesu, czy dopiero myślisz o własnej działalności. Na pewno znajdziesz coś dla siebie.
więcej

JEREMIE w Rokosowie

7 i 8 czerwca w Rokosowie miała miejsce wyjątkowa impreza "KONIE I POWOZY". Wszyscy goście mogli zapoznać się przy okazji z ofertą naszego funduszu. Wszystko dzięki zorganizowanemu MIASTECZKU JEREMIE.
więcej

Miasteczko JEREMIE w Rokosowie

W trakcie "Konie i powozy w Rokosowie" 7 i 8 czerwca zorganizowane zostanie miasteczko JEREMIE, w którym będzie można zapoznać się z ofertą pośredników finansowych wspierających przedsiębiorców w ramach Inicjatywy JEREMIE. Oczywiście nasz fundusz również będzie obecny. Zapraszamy
więcej

Bezpłatne szkolenia z KIP-u!

Fundacja Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości zaprasza do wzięcia udziału w bezpłatnych szkoleniach językowych lub komputerowych w ramach projektu pn. „Podnieś kompetencje – osiągnij sukces!”
więcej